Hewlett packard enterprise (hpe) побудувала новий суперкомп’ютер для університету хіого в кобі (японія). Це один з найпотужніших суперкомп’ютерів серед наявних у державних університетів японії. Він побудований з використанням систем hpe apollo 6500 gen10 і hpe apollo 2000 gen10 з прискорювачами nvidia v100. Також в системі використовується комбінація серверів hpe proliant dl360, dl380 і dl560 gen10. Для обробки постійно зростаючих даних була розгорнута сгд cray clusterstor e1000 від hpe, яка відповідає високим вимогам для завдань hpc і ші з інтенсивним використанням даних.

Sundry photography / istock editorial / getty images

Новий суперкомп’ютер використовується для досліджень найскладніших і нагальних проблем суспільства. Цей університетський суперкомп’ютер третього покоління зі значно поліпшеною продуктивністю для роботи з великими наборами даних дозволить підвищити точність результатів завдяки використанню ші і машинного навчання.

З його допомогою вчені вивчатимуть метеорологічні явища, фізику плазми, складні рідини, сейсмостійку архітектуру, енергозберігаючі матеріали, еконофізику і днк. Дослідники вже з’ясували за допомогою суперкомп’ютера особливості раптових проливних дощів, розробили покриття, що запобігають утворенню тромбів в штучних серцях і легенях, а також зробили прогнозування пошкоджень будівель і економічних втрат в результаті землетрусів в нанкайському жолобі.

Якщо ви помітили помилку — виділіть її мишею і натисніть ctrl+enter. / можете написати краще? ми завжди раді авторам.