У мережі з’явилося відео, яке демонструє, який шлях проходять смартфони компанії vivo, перш ніж потрапити в руки користувачів. У ньому показано, як виробник тестує кожну модель, щоб переконатися в надійності і довговічності пристроїв.

Спочатку смартфон більше 100 разів кидають на мармурову підлогу з висоти 1-1,5 метра під 26 різними кутами. Після цього його поміщають в спеціальну крутиться машину, де він постійно падає і вдаряється об сталеві стінки близько 300 разів. Потім апарат ховається в імпровізовану кишеню джинсів, де до нього 1000 разів застосовують тиск в 30 кг.близько 500 разів його перевіряють на скручування, натискають на нього, скидають сталеву кулю, трясуть протягом двох годин і перевіряють якість зв’язку в закритій камері.

Кнопку включення натискають 150 000 разів, а кнопки регулювання гучності-70 000 разів, щоб переконатися в їх надійності. У роз’єм для зарядки 10 000 разів вставляється кабель і розхитується. Дві години смартфон знаходиться у вологому середовищі і ще 22 години — в сауні. Нарешті, його поливають водою з усіх кутів і навіть заморожують до -40 градусів за цельсієм і нагрівають до +75. Після всіх фізичних тестів приходить час перевірки програмного забезпечення.

Вказується, що за час розробки нового смартфона vivo може утилізувати від 7000 до 10 000 пристроїв в процесі проведення перерахованих вище тестів.