Пройшов приблизно рік з моменту релізу гри kingdoms ofamalur: re-reckoning і тільки зараз видавець thq nordic і розробники ізстудій kaiko, big huge games, 38 studios нарешті вирішили поділитися першим скріншотом довгоочікуваного поновлення fatesworn.

Ремастер arpg kingdoms of amalur з підзаголовком re-reckoning був вперше анонсований в 2020 році. Оригінальна гра від big huge games і 38 studios вийшла в 2012 році, а працювали над нею в тому числеведущий дизайнер the elder scrolls iii: morrowind і the elder scrolls iv: oblivion кен ролстон, письменник роберт сальваторе і художник тоддмакфарлейн. Реліз kingdoms of amalur: re-reckoning відбувся 8 вересня назк, playstation 4, xbox one і nintendo switch.

Сьогодні, в офіційному twitter-акаунті гри був опублікував скріншот майбутнього dlc fatesworn, а на форумі спільноти в steam thq nordic надалкраткій синопсис до доповнення.

Пройшло багато часу, і нарешті, ми готові дати нам можливість зазирнути за завісу майбутнього dlc fatesworn. Команда разработчіковнаходітся на завершальному етапі виробництва доповнення, а поки хочемо поділітьсяпредварітельним оглядом світу fatesworn. Представляємо: гейл-кросинг!століття тому гейл-кроссінг був місцем для відпочинку на жвавому торговому шляху, відомому як сатіва-роуд, підступному переході черезгірний масив, який приніс багатство і промисловість в регіон, який вважався непридатнимдля життя. Але все хороше коли-небудь закінчується. Після серії руйнівнихвойн ціна на волокна сатіви різко впала, зруйнувавши промисловість і понизивважность регіону як джерела цього колись цінного реагенту. Незважаючи на те,що сталося, гейл-кроссінг залишається важливим центром для мандрівників, які сподіваються пройти через гори елдріт.після того,як головний тракт занепав, жителі гейл-кроссінг продовжували покладатися на відважних подорожніх. Мандрівникі торговці все ще сподівалися пройти через гори,але велика інфраструктура, колись створена для таких переходів почала швидко руйнуватися без належної уваги і обслуговування. Зростання цін на сатіву призвело до підвищеного попиту на реагент, якимвоспользовались жителі гейл-кроссінга для відновлення обладнання таборів подорожніх.без цих грошей гірські перевали незабаром повернулися б у своє природне стан, смертоносне і непрохідне.

Що стосується питання виходу dlc, то судячи з повідомлення thq nordic, малоймовірно, що доповнення з’явиться в день річниці гри.