My.games і студія panzerdog оголосили про світовий реліз онлайн-шутера tacticool на персональних комп’ютерах. Екшен вже переступив позначку в 20 мільйонів завантажень на мобільних пристроях і є кращою змагальної грою за версією google play.

Tacticool – драйвовий 5v5 top-down шутер від третьої особи. Швидкі сутички проти ворожої команди або зомбі проходять на деталізованих локаціях з руйнується оточенням. Розробники зробили великий акцент на фізиці в грі, яка додає максимум тактичного різноманітності в геймплей. Усувати супротивників можна як завгодно і чим завгодно. На вибір гравця-майже три десятки оперативників з унікальними навичками, більше п’ятдесяти видів зброї і спецзасобів, включаючи дронів, а також різний транспорт, обладнаний кулеметами.

Фанатам блискавичних баталій відкриті три основні режими: захоплення сумки, контроль території і командний бій. Крім них є королівська битва і зомбі-режим. Бої розгорнуться в хмарочосі, на кладовищі літаків, в городочку тленськ та інших небезпечних місцях – всього онлайн-екшен пропонує чотирнадцять карт. Боріться змінюють локацію прямо в процесі бою – гратять стіни, підривають загородження і влаштовують дтп. Крім того, на картах гравці зустрінуть чимало сюрпризів на зразок навали зомбі-мутантів і курсуючого залізницею поїзда, який може легко скоротити чисельність команди ворогів.

Грати в tacticool цікавіше спрацьованої командою: в шутері є клани, а для координації дій можна скористатися голосовим чатом. Крім того, з виходом бойовика на пк користувачі отримають можливість кроссплатформенной гри.

Tacticool вже доступний безкоштовно в my.games store. Мобільну версію екшену можна завантажити в app store і google play. Використовуйте код в pc-версії гри” pekacool”, щоб отримати 50 шардів на ведмедика і пп мк2 (дійсний до 20 вересня).