Перезапуск франшизи « мортал комбат “, що вийшов в квітні цього року, можливо, не отримав високі оцінки від критиків, але сподобався фанатам і виявився великим хітом для платформи hbo max.

Швидше за все, warner bros. Продовжать працювати над розширенням франшизи, за допомогою випуску не тільки фільмів, але і спін-оффів. Недавній фільм явно був створений з урахуванням подальшого розвитку подій, оскільки в ньому не представили одного з улюблених персонажів всесвіту – джонні кейджа.

Проте, з великою часткою ймовірності, кейдж з’явиться в ” мортал комбат 2 », на що також натякає кінцівка оригінальної стрічки. Але, схоже, студія має дійсно великі амбіції, коли справа доходить до героя, оскільки джерела we got this covered повідомляють, що warner bros. Працюють над сольним проектом, який буде присвячений кейджу.

На жаль, це все, що відомо на даний момент, і до сих пір неясно, хто зіграє персонажа на великому екрані. В оригінальному фільмі 1995 року персонажа зіграв лінден ешбі, а в сиквелі, який вийшов 2 роки по тому – кріс конрад. У той же час, джоел макхейл озвучив джонні кейджа в недавніх мультфільмах « легенди mortal kombat »; раніше, рестлер міз неодноразово заявляв, що хоче зіграти джонні кейджа на великому екрані, заодно отримавши схвалення від творця франшизи, еда буна.

Проте, в минулому джерела wgtc заявляли, що warner bros. Хочуть, щоб райан рейнольдс зіграв джонні кейджа, і саме такого типажу актора вони шукають. Як не дивно, студія ще не анонсувала ” мортал комбат 2 », а значить, ймовірно, все ще обговорюють кращий спосіб розвитку бренду. І також, цілком можливо, що франшиза може повноцінно перейти на hbo max, про що також повідомлялося.