sway допоможе кинути палити кожен день рівномірно збільшуючи час між перекурами.

Курите, коли таймер покаже 00: 00: 00 і запускайте таймер після(або перед) кожного перекуру.

Дуже важливо створити собі корисну звичку користуватися таймером і трекером. Додаток це втілення методу і інструмент допомоги вашому самоконтролю, а метод спрацює тільки якщо у вас є усвідомлене прагнення позбавиться від шкідливої звички або контролювати споживання сигарет.

Також допоможе кинути палити вейп, iqos, glo, juul і будь-які інші системи нагрівання тютюну.

Скачайте додаток і прочитайте розділ faq, що б дізнатися як це працює і чому це працює.

Введіть налаштування:

  • кількість сигарет, яку ви курите в день зараз.
  • кількість сигарет, до якого ви прагнете (нуль, якщо хочете кинути).
  • кількість днів, через яке ви хочете отримати цей результат.
  • вартість пачки сигарет.

Запустіть таймер.

Допоможе тим, хто:

  • хоче стати некурящим ефективний рекомендований часовий діапазон 100-200 днів. Швидше кинути можна, але буде складно і вище ризик, що ви знову зірветеся і почнете диміти.
  • хоче курити менше не кожен готовий повністю відмовитися від куріння, але кожен курець хоче наносити якомога менше шкоди своєму здоров’ю і економити. Тому в додатку є функціонал дозволяє зменшити кількість сигарет до потрібного вам рівня і зберігати його. (звичайно ми рекомендуємо повністю позбавиться від звички) якщо ви курите більше однієї пачки в день і вам здається, що кинути ви не зможете, але ви відчуваєте якої шкоди здоров’ю завдаєте і розумієте скільки грошей могли б економити, то спробуйте для початку зменшити кількість сигарет в 2 рази за 60-100 днів. Якщо ви курите одну пачку в день, то зменшення кількості сигарет в 2 рази дозволить вам економити від 25000 рублів на рік і більше, враховуючи, що ціни на сигарети продовжують рости.
  • не хоче кидати курити ви розумієте, що треба, але процес вам подобається і ви не дуже хочете відмовлятися від звички. Ви боїтеся погладшати, у вас стрес на роботі або ви придумали інші «вагомі» аргументи. В такому випадку введіть в налаштування 365 + днів (можна 500, 800, 1000). Ви будете кидати настільки повільно, що самі не будете цього помічати. І зможете нарешті взяти під контроль споживання сигарет за допомогою трекера.

Додаток дисциплінує вас і ви позбудетеся від тригерів, які змушували вас тягнутися до пачки сигарет.

Під час виходу з дому, після їжі, на автобусній зупинці, за кермом таймер завжди підкаже скільки часу залишилося до наступної сигарети.

Так ви відучитеся від звички диміти в певній ситуації. Ці ситуації перестануть бути тригером, як у звичайного некурящого.

Вам не доведеться мріяти про сигарету під час процесу синдрому відміни, тому що його не буде і ви покурите, коли підкаже коли таймер.

Механічно дотримуйтесь розкладом, який предлает таймер, що б одного разу сказати перехожому стрельнувшему сигарету — я не курю.

В налаштування вбудований калькулятор економії, подивіться скільки грошей ви заощадите в залежності від того за скільки днів ви вирішите кинути палити.

Нагадаю, що дуже важливо створити собі звичку і користуватися таймером постійно.

Звикніть використовувати таймер протягом декількох місяців і тоді отримаєте той результат, до якого прагнете. Вільні гроші, здоров’я, відсутність задишки, нормальний запах і збільшена тривалість життя.(що б швидко бігати, приємно пахнути і витрачати гроші)

З цим безкоштовним додатком вам не так сильно потрібна мотивація, що б стати некурящим. А якщо потрібна, тобто преміум версія, з нею ви з більшою ймовірністю знайдете внутрішню мотивацію, адже ніхто не любить витрачати гроші даремно.