Герман хюльст дав нам перший погляд на прототип статуетки, включеної в колекційне видання horizon: forbidden west.

Одна з анонсованих речей-regalla edition horizon forbidden west, найдорожче колекційне видання гри. У той час як в колекційному виданні forbidden west також є статуетка велетня, у regalla є додаткові деталі і на ній їздять воїни тенакт.

Хермен хульст, глава playstation studios і колишній керуючий директор guerilla, поділився в твіттері особливим поглядом на статуетку велетня з regalla edition. Коротке відео показує величезну статуетку у всій її красі, в тому числі меншу фігурку елой зліва. Воїнів тенакт також можна побачити сидять на вершині велетня, який прикрашений аналогічно тому, як ми бачили його в геймплейних трейлерах.

«велетень, який поставляється з horizon forbidden west regalla edition-йде попереду і в центрі мого столу. Відразу уточню: це супер спеціальний прототип! фінальна статуетка велетня буде ще більш заплутаною і вражаючою – подробиці від guerilla скоро».

– сказав хермен.

Прототипна версія статуетки дуже схожа на знімки, які ми бачили з оголошення regalla edition, тому, якщо кінцевий продукт буде “ще більш складним”, цікаво, що буде оновлено.