Сьогодні була знята заборона на публікацію рецензій дизельпанкової метроідванії f. I. S. T.: forged in shadow torch від студії tigames і видавництва bilibili. Перші огляди гри в переважній більшості виявилися позитивними. Критики назвали проект гідним представником жанру і відзначили красиву графіку, цікавий сюжет і захоплюючі бої.

Джерело зображення: steam

На metacritic (ps5-версія) f. I. S. T.: forged in shadow torch отримала 83 бали після 9 рецензій. Варіант для playstation 4 поки ніхто з журналістів не випробував. Витяги з оглядів окремих порталів наведені нижче.

Noisy pixel (9 з 10): «f. I. S. T.: forged in shadow torch — чудова метроідванія, яка розповідає набагато кращу історію, ніж здатний будь-який сюжет про антропоморфних [звірів]. Вона емоційна і захоплююча в кожній сцені, що поєднується зі складними екшен-фрагментами і платформними головоломками. Ця гра поважає ваш час, але деякі моменти можуть затягнутися через обмежене швидкого переміщення і деяких заплутаних цілей. Втім, яка різниця, ви-кролик з роботизованою рукою, прикріпленою до вашої спини; як же це круто!”

Hardcore gamer (4 з 5): «f. I. S. T. Forged in shadow torch — це обов’язкова покупка для шанувальників метроідваній, які шукають щось нове. Вона бере перевірені елементи піджанру і поєднує їх зі стімпанком і багатшою сюжетною лінією, ніж у більшості інших ігор».

Джерело зображення: steam

Hey poor player (3,5 з 5): «завдяки глибоким і складним битв, а також зручному управлінню f. I. S. T. Часто стає приємним викликом. Ось чому так шкода, що повільне проходження і невдалі дизайнерські рішення не дають їй повністю розкрити свій потенціал. Проте, в кращих своїх проявах f. I. S. T.-це запам’ятовується метроідванія з різноманітністю і глибиною. Якщо ви готові прийняти виклик і змиритися з цими проблемами, ви безумовно зможете добре провести час”.

F. I. S. T. Forged in shadow torch вийде завтра, 7 вересня, на ps4 і ps5. Терміни релізу пк-версії поки не розголошуються. Подивитися прем’єрний трейлер гри можна в цьому матеріалі.