Згідно з новою інформацією, samsung має намір всерйоз взятися за поліпшення смартфонів сімейства galaxy a. Як вказується, всі нові моделі цієї серії будуть оснащуватися функцією, досі вважалася в основному прерогативою флагманів.

За даними південнокорейських джерел, починаючи з 2022 року абсолютно у всіх смартфонах серії galaxy a буде використовуватися система оптичної стабілізації (ois) на основній камері. Варто відзначити, що вже в цьому році samsung почала використовувати дану технологію в моделях середнього рівня — galaxy a52 і galaxy a72.

Використання ois може дати конкурентну перевагу samsung в середньому ціновому сегменті, але не ясно, як це відіб’ється на ціні для кінцевих покупців. Вказується, що камера з оптичною стабілізацією коштує приблизно на 15% дорожче, ніж без неї, а підсумкова вартість всіх компонентів смартфонів збільшується приблизно на 3%.

Поки складно уявити, що оптична стабілізація з’явиться в бюджетних моделях galaxy а0х або galaxy а1х. Можливо, мова йде все ж саме про пристрої середнього рівня.