Можливо, ім’я джонатан шварц не дає багато уявлення глядачам, але був задіяний в mcu більше 10 років, працюючи асистентом кевіна файгі, перш ніж взяти на себе роль продюсера в ряді постановок marvel studios.

До участі в « шан-чи і легенда десяти кілець », він працював над проектами, які стосувалися космічної частини mcu, такі як « вартові галактики » і « капітан марвел ». Наявність схожих один на одного сеттингов також означає, що в обох випадках могли бути задіяні конкретні персонажі, і одним з таких є ронан обвинувач. В такому випадку, шварц, будучи представником творчої частини студії, може бути одним з тих, якщо йдеться про прояснення долі воєначальника крі.

Ми бачили очевидну смерть ронана в « вартових галактики », але персонаж повернувся на екрани в « капітані марвел », який є приквелом до цього фільму. Будучи улюбленцем фанатів, буде справедливо сказати, що багато хто хотів би, щоб ронан повернувся у всій красі. Портал murphy’s multiverse вирішив поставити джонатану шварцу це питання, і він відповів на нього наступним чином:

Я великий фанат ронана і лі пейса. І я б сказав:»ніколи не говори ніколи”.

Оскільки всі поточні сюжетні лінії marvel пройшли мимо смерті ронана, було б справедливо припустити, що, якщо він дійсно повернеться, це буде не той ронан, якого ми зустрічали в 2014 році. Але з marvel studios представляє мультивсесвіт у своїх проектах, а також мультсеріалом ” що, якщо…? 8>»>”, який відкриває можливість померлим персонажам знову засвітитися на екрані, ронан дійсно повинен бути одним з тих, хто повинен нагадати про себе.