Зовсім скоро повинна з’явитися у продажу гра Raven’s Cry розробляється маловідомої фінської студією Octane Games. Анонс привернув до себе увагу геймерів, і цілком можливо, що проект стане хітом в своєму жанрі.

Raven’s Cry буде представляти собою екшн, який розробники наділять відкритим світом. Гра буде оповідати про одному пирате Крістофері Рэйвене. Сім’я Рэйвена, коли він був ще зовсім маленьким хлопчиком, отруїлася на кораблі до карибським островам. Біля Ямайки їх атакували пірати і по-звірячому вбили всю родину, а дивом вижив хлопчик залишився без однієї руки. Тоді він присягнувся помститися. Для цього він сам вступив в ряди піратів, і коли став досвідченим корсаром, став вистежувати пірата Невілла Скрэнтони, якого називали «Дияволом».

Дії гри будуть розвертатися в XVII столітті, в ній буде показано життя піратів карибських островів і їх жителів. Головною ідеєю проекту є показати піратів як можна більш реалістично, такими як вони були насправді, а не такими, якими їх оспівують літературні класики, тобто жорстокими і похмурими.

Спочатку розробники запланували вихід гри на другий квартал минулого року, проте реліз був відкладений на першу чверть цього року.


Запис опублікована в Новини з мітками Raven’s Cry. Читати запис.

Навігація записів

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn на стадії тестування
Thief обзавівся дебютним трейлером