Компанія razer представила оновлену модель монітора razer raptor ще кілька місяців тому, проте монітор досі не дістався до полиць російських магазинів. Також, тільки недавно стали відомі результати докладного тестування монітора, яке провели ентузіасти з ютуб-каналу hardware unboxed.

Навіть якщо просто подивитися на характеристики оновленого 27-дюймового razer raptor, то стає зрозуміло, що виправдати його цінник буде непросто. Ips-матриця з роздільною здатністю 1440 x 2560 точок і частотою оновлення 165 гц в моніторі за $800 здається дивним рішенням. Той же samsung odyssey g7 з діагоналлю 26.9 ” працює на частоті в 240 гц, а коштує на $100 дешевше.

Однак, проблема виявилася не тільки в заявлених характеристиках. Згідно з результатами тестування, час відгуку gtg на частоті 165 гц виявився рівним 8.33 мс. Таким чином, raptor продемонстрував затримку на 34% більше, ніж msi optix mag274qrf-qd, який коштує на ~$350 дешевше.

Також, raptor виявився всього лише на 10% швидше, ніж gigabyte m27q. І це при тому, що останній коштує більш ніж в 2 рази дешевше, ніж монітор від razer.

На зображенні вище результати ufo-тесту монітора razer raptor в порівнянні з конкурентами від lg і msi, які продаються за $500 і $450 відповідно.

Очевидно, що новому монітору razer не вдалося скласти конкуренцію ігровим моніторам інших брендів. Ймовірною причиною цієї ситуації автори каналу hardware unboxed називають використання застарілої матриці: результати, які показує razer raptor, характерні для не найдорожчих ігрових моніторів 2018 – 2019 років.