studio mir зараз в ударі. Ставши одним з основних постачальників анімаційних фільмів для netflix і продовжуючи працювати з warner bros ., ця команда в останні роки зайняла нішу мультиплікаційних екранізацій відомих франшиз. Від всесвіту dc до таких сюрпризів, як екранізація лора defence of the ancients 2 , вона тримала планку і всі її творіння домагалися певного успіху і популярності. Тому коли у netflix постало питання, кому доручити розширення всесвіту ” відьмака “, довго вибирати не довелося.

кошмар вовка ” оповідає про вчителя геральта-весеміра. Забавно, що знайомі із всесвітом the witcher тільки по серіалу з генрі кавіллом в даний момент навіть не знають, що це за персонаж, адже він буде представлений у другому сезоні, який поки не вийшов. І наскільки його характер буде подібний показаному в ” кошмарі “, теж невідомо.

Історія весеміра охоплює його дитинство і період становлення відьмаком, а також розповідає про те, що стало зі знаменитою школою вовка. Нюанс в тому, що анджей сапковський , автор ” відьмака “, ніколи не прописував в деталях історію наставника геральта. З тих уривків фраз і недомовок цільної історії не можна було зібрати, тому творцям “кошмару” фактично довелося придумувати свою. Замахнувшись на таку велику справу, вони не тільки розповіли про життєвий шлях весеміра, а й доповнили деякі прогалини.

Для певної групи фанатів франшизи такі вольності можуть стати каменем спотикання, але ще більші суперечки здатна викликати картинка. Творці картини зупинилися на художньому стилі японських аніме, в результаті чого екшен вийшов вельми гіперболічним для приземленого всесвіту “відьмака”. Під час битв весемір літає тут по деревах і б’ється так, немов він данте з серії devil may cry. Місцева чарівниця мало того, що здатна навіть з найнебезпечнішими ворогами битися майже врукопашну за допомогою лука, так ще й магією користується, ніби у неї немає взагалі ніяких обмежень. Та й весемір пускає вогненні хвилі, які і не снилися магам з аретузи. Все це ні в які рамки канону не залізе, тому жалісливим фанатам першоджерела може важко даватися перегляд “кошмару”, у всякому разі на перших етапах.

Складним серіал може здатися і новачкам, які зовсім не знайомі із всесвітом “відьмака” або ж знають її, знову ж таки, тільки по шоу з кавіллом. Справа в тому, що тут дуже мало пояснюють вельми специфічні речі. Наприклад, що за зілля п’ють відьмаки або яка доля спіткала ельфів давним-давно. Мультфільм очікує, що ви вже знайомі з усім і не обтяжує себе поясненнями.

Але все це умовності, на які часто йдуть творці екранізацій, тим більше мультиплікаційних. В кінцевому підсумку екшен вийшов барвистим і винахідливим, в потрібну міру жорстоким, а сюжет вилився в захоплюючу і цікаву інтерпретацію подій, що передують однойменному серіалу, і цього вже достатньо, щоб все-таки подивитися “кошмар вовка”.