Не дивлячись на те, що ще навіть не відбувся офіційний анонс нової консолі від Microsoft — Xbox 720, подробиці про неї вже щосили обговорюються ігровим світом. Трохи раніше вже було відомо, що для повноцінного використання next-gen знадобиться з’єднання з Інтернет. Сьогодні з’явилася нова інформація, якою ми поділимось з вами в повній новини.

Нова консоль обзаведеться DRM-системою, яка являє собою інструмент антипіратського контролю. Крім того в неї буде вбудована система онлайн-активації, на кшталт тієї, що використовуються в сучасних комп’ютерних іграх. Хоча журналісти повідомляють, що не буде вводитися обов’язкова схема контролю виробників комп’ютерних ігор. Тому вибір системи захисту буде справою добровільною. Крім того, Microsoft предусматрело варіант повної відсутності антипіратського контролю. В такому випадку для запуску гри з’єднання з Інтернет зовсім не знадобиться.

Серед інших цікавих нововведень приставки можна відзначити можливість запису відеороликів та їх подальшої публікації в мережі, а також розширену систему досягнень. Крім того, якщо вірити чуткам, то компанія Microsoft збирається зробити Xbox Live аналогом соціальної мережі.

Офіційний анонс Xbox 720 повинен відбудуться 21 травня.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Шутер XCOM повторно анонсований
В The Witcher 3: Wild Hunt не буде мультиплеєра