dr. Safety pro – найпотужніше додаток для комплексного захисту вашого андроїд пристрої від вірусів і шкідливих програм. Крім того в ньому є корисний функціонал, що дозволяє повноцінно оптимізувати роботу системи android, підвищивши продуктивність телефону або планшета, щоб він працював плавно і максимально швидко.

Після установки програми, ви можете бути впевнені, що жоден вірус не зможе проникнути і нашкодити вашому пристрою, а якщо такий вже був, то він буде моментально виявлений і видалений. Крім того ви можете спокійно користуватися інтернетом і переглядати будь-які веб сайти, не боячись підчепити троян або шахрайські програми-вимагачі.

Так само є інструменти для перевірки загроз конфіденційності, будь-які програми та соціальні мережі будуть піддаватися скануванню на предмет доступу до ваших особистих даних, і якщо до них буде доступ без вашого дозволу, ви будете про це проінформовані і зможете виправити. Ну і на останок передбачений захист пошти gmail, є блокувальник спамних дзвінків, захист від крадіжки гаджета і сейф для фотографій.