fifa online 4 – проект для любителів футболу, що включає в себе 600 відомих світових команд і 17000 гравців минулого і сучасності.

Гра зберегла всі ключові особливості серії, при цьому великий акцент робиться на донат. Щоб гравцям було простіше змагатися з такими, ми ділимося 8 актуальними промокодами для “фіфа онлайн 4” .

Промокоди «фіфа онлайн 4″, купони на бонуси та подарунки

Бонуси-подарунки від розробників, якими можуть скористатися новачки і старички. При реєстрації за особливим посиланням гравці отримують подарунки:

  • набір новачка.
  • віп-статус на 3 доби.
  • від 1 млн по 10 млн монет.
  • мінімум 3 гравців рівня 70+.

Забрати бонуси

На даний момент діють наступні промокоди на минає серпень (покваптеся, скоро перестануть діяти) і на вересень 2021 року:

Як активувати промокод в ” фіфа 4»

А зараз ми розповімо, як активувати промокод «фіфа онлайн 4» . Все дуже просто!

Спочатку потрібно перейти за посиланням https://fo4.101xp.com / і клікнути на пункт промокод.

активувати код .

Увійти в гру і насолоджуватися отриманими вкусняшками.

Інші купони fifa online 4

Щоб отримати більше бонусів і скористатися купонами, досить відвідувати цю сторінку і моніторити появу нових акцій від розробників. Купони можна обміняти на гравців різного рівня і монети удачі.

Як завантажити «фіфа онлайн 4» і пройти реєстрацію з бонусами (покроково)

Почати реєстрацію з бонусами

Є два способи почати установку. Перший-зайти на офіційний сайт і завантажити гру без бонусів. Так собі варіант. Другий (більш виграшний)-пройти по промо-посиланню і натиснути кнопку скачати безкоштовно .

З’явиться повідомлення, де знову потрібно натиснути завантажити гру .

Висновок

фіфа онлайн – якісний проект, який запускається тільки на пк. Його потягнуть навіть бюджетні ноутбуки на низьких налаштуваннях. Ми стежимо за оновленням списку діючих промокодів на fifa online 4 і публікуємо їх на нашій сторінці. Якщо знаєте діючий промік або маєте інформацію про застаріле, не соромтеся поділитися в коментарях.