Коли відбулася прем’єра другого трейлера ” шан-чи і легенди десяти кілець ” , було підтверджено, що два великих персонажа marvel повернуться на великі екрани.

Бенедикт вонг з’явився в ролі чаклуна вонга, а заклятий ворог халка, мерзота, знову з’явився в кіновсесвіту marvel. Лиходія тіма рота ми не бачили в mcu з 2008 року, і в недавньому інтерв’ю один з продюсерів джонатан шварц підтвердив, що зірка «огидної вісімки» і «скажених псів» знову озвучив персонажа.

Рот трохи озвучив для нас… Він, безумовно, був частиною цього процесу. У майбутньому ми ще побачимо гидоту, так що ми розповімо більше про нього. Що стосується ” шан-чи 8>»>”, все зводилося до того, хто буде найкрутішим персонажем на даний момент? кого ми хочемо бачити у фільмі? прийшло розуміння того, хто буде мати сенс у цій історії, що розгортається у великій всесвіті.

Раніше режисер дестін деніел креттон розповів, що з моменту появи гидоти в «неймовірному халку» відбулися деякі зміни. За його словами, лиходій отримав ” невеликий апгрейд, який можна назвати еволюцією».