Гайд по збору перлин санго в genshin impact 2.1. Основні способи застосування і видобутку матеріалу.

У genshin impact 2.1 було додано кілька нових матеріалів і компонентів, важливих для комфортної гри. Одним з таких предметів стала перлина санго, що зустрічається на одному з нових островів інадзуми. Далі представлений докладний гайд по фарму і ігровому застосуванню матеріалу.

Настійно рекомендуємо користуватисяінтерактивною картою інадзуми, щоб збирати різні компоненти, шукати місця для риболовлі, супротивників, секрети і головоломки, а також ряд інших важливих об’єктів.

Як виглядає перлина санго на місцевості

На фото з гри, розташованому вище, видно, що перлина санго в геншин імпакт 2.1 – це маленькі дорогоцінні кульки, що лежать на рожевих розкрилися раковинах. З кожної такої раковини можна отримати 1 одиницю перлини санго. Всього в грі на даний момент доступно 43 точки для збору. Оновлюється матеріал раз на 3 доби, як і раніше відомі дивини тейвата.

Перлина санго на карті в genshin impact: всі точки збору

Місця для фарма цього матеріалу зосереджені в центральній і східній частині острова ватацумі. Знайти матеріал можна як на височині, так і під горами або зовсім в підземеллях.

потрапити сюди можна, пройшовши сюжетне завдання архонта «всевидючий бог, тлінний світ».

Для чого потрібна перлина санго в genshin impact

На момент написання гайда перлина санго в геншин імпакт використовується виключно як матеріал піднесення для кокомі. Даний персонаж доступний в грі з ~21 вересня 2021 року (друга частина оновлення 2.1). Для максимального піднесення з прокачуванням до 90-го рівня знадобиться 168 перлин санго.

Торговці продають перлину санго в геншин імпакт відсутні. Добути матеріал можна виключно шляхом фарма в дикій природі острова ватацумі.

інші популярні компоненти та матеріали інадзуми:

Вам буде цікаво: