Днями з’явилося перше сюжетне доповнення до однієї з кращих ігор минулого року. Мова йде про Dishonored: The Knife of Dunwall. Однак радіти рано, оскільки стало відомо, що додаток не можна поставити на російську версію.

The Knife of Dunwall вже є в інтернет магазині, доповнення коштує 240 рублів. Але при його купівлі з’являється помилка, яка свідчить про те, що у покупця немає гри (коли насправді вона є).

Серед геймерів пішло невдоволення на видавця гри — «1С-СофтКлаб». Але, як з’ясувалося, видавець тут зовсім не причому. Поділом контенту для різних країн займається Bethesda. Тому так склалося, що весь світ може вільно грати в The Knife of Dunwall, а російським гравцям доведеться почекати. Причому, невідомо, як швидко буде вирішена ця проблема.

Тепер розповімо про самому додатку. Головним його героєм є ассасин Дауд, який убив імператрицю. Намагаючись спокутувати свою провину, головний герой шукає відповіді. Разом з бандою китобоїв, гравець відправиться на вивчення куточків міста, які раніше були невідомі, у яких доведеться зустрітися з новими противниками. При цьому гравець отримає доступ до гаджетам Дауда і його надздібностей.


Запис опублікована в Новини з мітками Dishonored: The Knife of Dunwall. Читати запис.

Навігація записів

Автор The Neverhood готує нову гру
Papo & Yo вийшла для PC