Нараховано винагороду

Ця новина написана відвідувачем сайту, і за неї нараховано винагороду.

З’явилася нова інформація щодо двох цікавих особливостях смарт-годин apple watch series 7. Мова йде про більш великому екрані і ексклюзивних циферблатах.

Реклама

Зараз вже ні у кого немає сумнівів, що розробники збільшать розмір екрану свого годинника. Цей екран потрібно представити в найбільш вигідному світлі, а для цього потрібні якісні циферблати. Саме про це розповідає інформаційне агентство bloomberg.

Повідомляється, що годинник будуть пропонуватися розміром 41 мм і 45 мм.у другому випадку дозвіл екрану складе 396 х 484 проти 168 х 448 пікселів у нинішніх годин розміром 44 мм. Це означає збільшення числа пікселів на 16%. Більш компактна модель теж виросте на 1мм.це розміри екрану по вертикалі, а діагональ більших годин виросте до 1,9 дюйма проти 1,78 дюйма зараз.

Будуть представлені чотири нових циферблата: modular max, continuum, atlas і ексклюзивний nike/hermès. Modular max стане оновленням існуючого циферблата infograph modular. Він буде показувати час в цифровому вигляді і віджет з інформацією про день тижня, температурі на вулиці або давати швидкий доступ до додатків. Більші віджети будуть відображатися по всій довжині екрану один над іншим. Зараз на циферблаті показується тільки один великий віджет.

Циферблат nike показує мінливі при русі числа. Hermes буде змінювати числа з плином часу.