Соціальна мережа вконтакте рясніє цікавими відеороликами, деякі з яких хотілося б зберегти до себе на комп’ютер. Але, на жаль, ресурс не передбачає їх скачування. Це пов’язано з політикою нерозповсюдження особистих даних зареєстрованих користувачів. Роздобути відеофайл можна, звернувшись до його правовласника (автору), або вдавшись до нескладних хитрощів. Розглянемо всі прості способи, як завантажити відео з вк на свій комп’ютер, ноутбук або смартфон.

Методи скачування відеороликів з вк

Існує чотири реально працюючих способу завантажити і зберегти собі відеоролик з вк без втрати його якості:

 • використовувати онлайн-сервіси;
 • встановити спеціальні програмні продукти;
 • розширити функціонал браузера, інсталювавши додаткові плагіни;
 • прямо з вк при використанні мобільної версії сайту.

Розглянемо інструкцію використання кожного способу.

Пряме скачування відео з vk

Найпростіший і швидкий спосіб зберегти собі на пк цікавий ролик — працювати з мобільною версією соціальної мережі. Її можна знайти по пошуку або просто вбити в адресний рядок браузера адресhttps://m.vk.com/. Далі вчинити так:

 1. увійти в акаунт і знайти потрібний відеофайл;
 2. клацнути по ньому правою кнопкою миші;
 3. зі списку вибрати ” зберегти відео як»;
 4. вказати шлях для скачування.

Того ж результату можна домогтися, якщо авторизуватися в класичній версії сайту, а потім перед посиланням на потрібний файл в адресному рядку поставити англійську букву «m». Наприклад, https://vk.com/video-63758929_456281520 отримали https: / / m .vk.com/video-63758929_456281520. Наступні дії будуть аналогічними описаним вище. Цей спосіб зручний тим, що не вимагає інсталяції на ноутбук або комп’ютер додаткового програмного забезпечення.

Використання онлайн-сервісів

Спеціальні ресурси, що працюють в режимі реального часу, теж дозволяють виконувати збереження файлів на пк без додаткової установки софта. Подібних онлайн-сервісів дуже багато. Але деякі з них забезпечені надмірним і незрозумілим новачкові функціоналом, інші скачують об’єкти вибірково, треті мають англомовний інтерфейс. Найбільш зручними у використанні вважають наступні ресурси: онлайн-сервіси застосовні як для комп’ютерів, ноутбуків, так і для смартфонів. На прикладі ресурсаsavevk розглянемо інструкцію. Алгоритм дій:

 1. скопіювати з адресного рядка url відеоролика;
 2. перейти за посиланням вище і вставте в поле посилання з відеофайлом з соціальної мережі;
 3. натиснути на синю кнопку «отримати відеофайл» і вибрати відповідний формат (кращими вважаються 720p і 1080p);
 4. знайти скачаними об’єкт в папці «завантаження» (якщо не вказано інший шлях зберігання даних) або на панелі браузера.

Аналогічною буде робота і з іншими онлайн-сервісами. Але зазначені три хороші тим, що дозволяють користувачеві вибирати якість відеофайлу, оскільки здійснюють пошук даних по всій мережі. Час завантаження буде залежати від завантаженості ресурсів. В цьому і полягає основний недолік їх використання – при великому потоці користувачів операції можуть бути недоступними через перевантаженість.

Програмні продукти для завантаження відео з вк

Недоступність скачування роликів через перезавантаженість ресурсу виключена при застосуванні спеціальних програмних продуктів. Їх потрібно попередньо інсталювати (встановити) на жорсткий диск комп’ютера або ноутбука, в чому і полягає основна незручність способу. Але якщо відеофайли з вк завантажуються постійно і їх обсяг перевищує 1 024 кб (1 мб), то установка спеціального софта більш ніж виправдана.

getvideo перший ресурс можна завантажити за посиланням https://getvideo.org/download. Програма в мережі поширюється безкоштовно. Її головна перевага-завантаження даних з будь-яких інтернет-джерел, включаючи вк. Програмний продукт встановлюється стандартним способом, наділений російськомовним інтерфейсом і простим функціоналом. Після відкриття сторінки за посиланням, потрібно натиснути зелену кнопку»завантажити безкоштовно”.

Далі встановити програму. Важливо! не забудьте зняти галочки при установці з: яндекс.бару, месенджери та інше сміття.

алгоритм роботи буде наступним:

 1. зайти в вк і знайти потрібне відео, скопіювавши url адресу;
 2. відкрити встановлений додаток;
 3. в порожній рядок вставити скопійовані дані;
 4. почекати, поки програма обробить дані;
 5. вибрати відповідний формат ролика і натиснути кнопку «завантажити».

Ролик завантажиться в ту папку, шлях до якої буде (був) вказаний.

vkmusic інсталяційний файл можна знайти за посиланням https://vkmusic.citynov.ru. Не варто звертати увагу на назву і його орієнтованість під скачування музичних композицій. Останні версії програми дозволяють перезавантажувати на пк і ноутбук фото, музику, відео. При цьому відеоролики можна завантажувати і з youtube. При інсталяції програмного продукту потрібно звернути увагу на автоматичну установку додаткового софта-яндекс. Треба зняти позначки поруч з кожним пунктом на першому кроці установки.

 1. запустити програму vkmusic;
 2. знайти в вк потрібний об’єкт і скопіювати його url (посилання);
 3. вставити дані в порожнє поле програми, натиснути enter;
 4. авторизуватися в vkmusic, ввівши свій логін і пароль від аккаунта в вк (це повністю безпечно);
 5. вибрати якість об’єкта з переліку в новому вікні і дочекатися завершення завантаження.

Об’єкт буде збережений в нову папку. Щоб потрапити в неї, досить клікнути правою клавішею миші по завантаженому файлу у вікні програми.

Корисні доповнення для браузера

Плагіни-розширення, які збільшують можливості браузера. Їх інсталяція проводиться прямо в web-оглядач, що дуже зручно, і займає кілька секунд. Спеціальні розширення випускають розробники під всі види популярних браузерів. Найбільш функціональними вважають:

 • savefrom;
 • download master.

Щоб встановити savefrom, треба посетитьhttps://ru.savefrom.net/user.php?vid=387#download. Натиснути на зелену кнопку «завантажити» (тип браузера, в якому виконується завантаження визначається автоматично). Якщо плагін не встановиться автоматичний, то виконайте інсталяцію.

Тепер навпроти кожного відеофайлу і аудіозапису з’явиться синя стрілка вниз (колір іконки плагіна на різних ресурсах буде різним, але зовнішній вигляд незмінним). Натиснувши на неї, відбудеться перезбереження об’єкта на жорсткий диск пк або ноутбука. Принцип установки і роботи з savefrom для opera і firefox буде ідентичним. Складнощі можуть виникнути у тих користувачів, які виходять в мережу, використовуючи браузер. У ньому вже передбачений плагін (знаходиться в неактивному режимі). Завдання користувача активувати роботу розширення.

 1. зі списку вибрати ” доповнення»;
 2. знайти потрібний плагін і активувати позначку поруч з ним;
 3. перезапустити яндекс браузер.

Щоб зберегти ролик з vk, потрібно перейти на сторінку з відеороликом, натиснути в кутку на стрілку (іконка розширення). Завантаження почнеться автоматично в зазначену в налаштуваннях браузера папку.

download master з інсталяцією менеджера завантажень download master теж не виникне проблем. Програмний продукт легко інтегрується в будь-який з видів браузерів. Користувачам google chrome, щоб встановити розширення, потрібно зайти в інтернет-магазин chrome зі свого аккаунта і в рядку пошуку вказати назву плагіна, натиснути enter або перейти за наступним посиланням https://chrome.google.com/webstore/detail/download-master

далі діють так:

 1. натиснути на кнопку в правому верхньому куті «встановити»;
 2. почекати, поки розширення інсталюється;
 3. перейти з головного меню «додаткові інструменти»;
 4. вибрати «розширення»;
 5. знайти «download master»;
 6. натиснути кнопку “детальніше”, щоб налаштувати роботу опції.

В налаштуваннях можна вказати конкретні сайти, з яких буде йти обов’язкове завантаження даних. Тут же видаляють або припиняють дію додаткової опції.

Користувачам, які виходять в мережу, використовуючи opera, завантажити менеджер завантажень можна по адресуhttps://addons.opera.com/ru/extensions/details/download-master-2/. Порядок дій буде ідентичний тому, що описаний для google chrome. Тим, хто користується firefox, плагін потрібно завантажувати зі сторінки https://addons.mozilla.org/ru/firefox/addon/download-master2/. Принцип роботи з менеджером і йогоНалаштування у всіх трьох випадках будуть однаковими.

Вибір способу скачування відео з вк розумніше робити, відштовхуючись від обсягу (частоти виконання операції) завантажуваних файлів. Якщо процедура перезбереження об’єктів на пк або ноутбук виконується постійно, має сенс встановити спеціальну програму.