Я маю наміри розповісти про те, як можна завантажити музику на iphone не використовуючи для цього платних програм. Обидва розглянутих методу досить прості, і скористатися ними може абсолютно кожен користувач смартфона від apple.

Itunes – кращий спосіб упорядковувати, дивитися, слухати і поповнювати колекцію

Перший спосіб скачування музики на iphone полягає у використанні програми itunes, для чого крім самої програми потрібно мати також доступ до комп’ютера.

Насамперед необхідно запустити саму програму, після чого, потрібно перейти до верхнього меню, що випадає, увійти в пункт «файл», і в ньому одноразовим клацанням миші вибрати пункт додавання файлу в медіатеку.

Після того, як ви все виконали правильно, вам потрібно буде завантажити заздалегідь відібрані музичні файли, вибравши або саму папку, де розташовуються музичні композиції, або завантажуючи окремими файлами.

Після того, як попередній крок успішно виконаний, і музика завантажена в itunes, вам буде потрібно відредагувати свою музичну колекцію (створити плейлист, додати «кавер» обкладинки, відредагувати назви і т.д.). Для цього необхідно клікнути на цікавить вас файлі правою кнопкою миші, і з меню вибрати пункт «відомості».

Насправді, даний процес можна просто проігнорувати, але в цьому випадку не гарантується, що закачана в ваш iphone музика буде мати назви аналогічні з назвою файлів на жорсткому диску комп’ютера, що може ускладнити пошук.

Згодом, коли передбачувана до закачування музична колекція відредагована, необхідно провести синхронізацію пристрою з itunes, що і дозволить завантажити музику на iphone. Після того, як процес синхронізації буде завершено, музика вже буде знаходитися у вашому смартфоні.

Музика вк-додатки для прослуховування і скачування музики вконтакте

Другий спосіб того, як завантажити музику, також є досить простим, проте в цьому випадку, замість програми itunes буде використовуватися спеціальний додаток music vk, що дозволяє користувачам смартфонів від apple завантажувати музику з соціальної мережі «вконтакте».насамперед необхідно завантажити і встановити на iphone сам додаток music vk, яке встановлюється досить швидко, і до того ж є абсолютно безкоштовним для користувачів.

Після того, як попередній етап виконаний, необхідно запустити додаток music vk, і аутенфікуватися в ньому, ввівши дані свого запису в соціальній мережі «вконтакте».

Після того, як процес авторизації успішно виконаний, додаток автоматично перекине вас на вкладу з музикою, де ви можете вибрати будь-який вподобаний вам трек і прослухати його.

Для того, щоб завантажити музику, необхідно натиснути на спеціальну кнопку, після чого, процес скачування почнеться, і музика з’явиться у вашому смартфоні.

Як бачите, обидва детально описаних способу є досить простими у своєму використанні, і можуть застосовуватися в залежності від ситуації, що склалася. Завдяки використанню itunes або програми music vk, ви зможете завантажити музику на iphone без будь-яких зайвих проблем.

(ось сюди заходимо)