Технології не стоять на місці. І це чудово! адже розвиток сучасних технологій дає нам все більше і більше можливостей. Інновації не обійшли стороною і полювання. Сьогодні докладніше поговоримо про те, які сучасні девайси доступні мисливцям, які переваги і недоліки дає використання технологій на полюванні, а також спробуємо розібратися, чи потрібні взагалі сучасні пристрої на полюванні.

Девайси для полювання

Полювання зараз і полювання сто років тому – це дві абсолютно різні полювання. Справа в тому, що зараз в арсеналі досвідченого мисливця є хоча б один прилад, який допомагає йому на полюванні. І ми зараз говоримо не про» стандартну компанію ” мисливця: рушницю і собака. Ми маємо на увазі сучасні девайси для полювання, які вже стали невід’ємною частиною рутини мисливця. Найпопулярнішими пристроями є навігатори, фотоловушки, дрони і тепловізори.

Навігатори

Поза сумнівами, навігатори-це безпека. В першу чергу цей девайс необхідний для того, щоб мисливець зміг безпечно переміщатися по території, не переживаючи про своє місце розташування. Можливо, вам здається, що ви вже десятки років ходите по одній і тій же дорозі і навігатор вам зовсім ні до чого. Але це помилкова думка. Навіть якщо ви відчуваєте себе дуже впевнено в лісі, ніколи не завадить підстрахувати себе. Береженого бог береже, пам’ятаєте?

Фотополовушки

Наступний пристрій, який також користується величезною популярністю серед любителів полювання, – це фотополовушки, також відомі як мисливські камери. Вони дозволяють мисливцеві не чекати годинами появи тварини, а просто встановити камеру, яка зафіксує його появу і відправить відповідне фото або відео на смартфон мисливця. Тоді вже все, що залишиться зробити, – це підійти до місця, де було зафіксовано тварину, і зробити точний постріл.

Такі фотоловушки працюють в режимі реального часу. Додатковою перевагою є те, що ви можете самостійно налаштувати спосіб оповіщення: смс, месенджер, електронна пошта і т.д. До того ж, такі камери не лякають тварин і легко маскуються. Заряд деяких фотоловушек може триматися до півроку, так що вам не варто переживати, що вам доведеться ходити на полювання з перехідником і зарядним пристроєм.

Дрони

Безпілотники, квадрокоптери, дрони-ці девайси можна називати по-різному, але факт залишається фактом: дані пристрої насправді допомагають в полюванні. З їх допомогою ви зможете визначити місцезнаходження тварин без будь-яких додаткових зусиль і за мінімальний проміжок часу. Вам більше не потрібно годинами крадькома вивчати територію, щоб знайти тварин. Всього кілька хвилин – і весь ліс у вас як на долоні.

Приємним бонусом дронів на полюванні є можливість зняти неймовірно красиві панорамні відео з висоти пташиного польоту. Так ви зможете вдома не тільки похвалитися своїми трофеями, але ще і здивувати рідних і близьких унікальними кадрами.

Тепловізори

Справжнім відкриттям останнього десятиліття серед мисливців стали тепловізори. Раніше вони були доступні тільки для вузькопрофільних сфер діяльності (армія, виробництво). Але завдяки таким виробникам, як pulsar, тепловізори стають все більш і більш доступними пристроями.

У чому їх перевага? якщо коротко, то тепловізори розширюють можливості мисливця. З цими приладами у вас з’являється можливість буквально бачити в абсолютній темряві і полювати при будь-яких погодних умовах, включаючи навіть густий туман і сніг. Сучасні тепловізори-це дистанція виявлення до 1 800 метрів, підвищена якість ідентифікації об’єктів спостереження, змінне збільшення, вбудовані фото – і відеорекордери, повна інтеграція зі смартфона на ios і android. Пристрої з такими характеристиками і багато іншого ви зможете знайти на сайті виробника pulsar-nv.com.

Недоліки сучасних пристроїв на полюванні

Використання сучасних технологій дає багато переваг на полюванні. Чи є недоліки? так, куди ж без них. Головним недоліком багатьох девайсів є їх ціна, яка припаде по кишені далеко не всім мисливцям. Але справа не тільки у високому ціннику. Деякі влади забороняють використовувати ті чи інші пристрої на полюванні. Так що уважно вивчіть правила полювання у вашому регіоні, щоб переконатися в законності використання описаних вище пристроїв.

Високотехнологічна полювання: за чи проти?

Деякі мисливці категорично проти впровадження технологій в полювання. Чому так? вони вважають, що використання техніки на полюванні повністю руйнує атмосферу справжнього полювання і не дає наблизиться до природи. А ще вони переконані, що так полювати не зовсім чесно. Але полювання не може ігнорувати сучасні технології, просто щоб слідувати канонам класичного полювання наших предків. Та й чи варто робити такі жертви, якщо технології насправді допомагають полювати в рази ефективніше?