повне скидання налаштувань, він же жорстка перезавантаження, hard reset і апаратний скидання на android – це операція, в ході якої виконується перезавантаження смартфона або планшета з відновленням спочатку встановлених виробником налаштувань системи. Всі призначені для користувача дані, в числі яких повідомлення, контакти і встановлені додатки видаляються. Відновити видалену в ході такої процедури інформацію не можна, тому перш ніж приступати до подальших дій рекомендується зберегти всі потрібні дані. Я вивчив кілька популярних способів, що дозволяють виконати hard reset, і вибрав найпростіші, які зможе освоїти будь-який користувач. Але для початку пропоную вам дізнатися, в яких ситуаціях взагалі може знадобитися повне скидання налаштувань.

Навіщо потрібен hard reset?

Повне скидання налаштувань – це крайній захід, який використовується при появі різного роду порушень в роботі планшета або смартфона, коли ніякі інші методи не дозволяють вирішити проблему. Чим складніше пристрій, тим вище ризик появи різноманітних неполадок в процесі його використання: постійні установки і перевстановлення додатків, забивання пам’яті всілякими файлами і т.д. І достовірно зрозуміти, що саме призвело до появи помилок в роботі, часто дуже складно.

Hard reset ж дозволяє повернути гаджет в початкове заводський стан, скасувавши всі призначені для користувача дії.

Як скинути налаштування до заводських?

Якщо планшетний комп’ютер або смартфон завантажується, то з виконанням повного скидання не виникне ніяких складнощів. Спочатку зайдіть в меню користувача:

Знайдіть і натисніть на значок “налаштування”.

У меню, що відкрилося, знайдіть пункт “особисті дані”. Також він може називатися»облікові записи”. Виберіть пункт ” відновлення і скидання». Другий варіант назви «»резервне копіювання і скидання”.

Перегляньте запропоновану інформацію та підтвердьте своє рішення.

Пристрій ще раз повідомить, що відновити дані після цієї процедури не вийде. Якщо ви згодні, натисніть відповідну кнопку:

Скидання налаштувань за допомогою коду

Якщо ви повністю впевнені в скоєних діях і не хочете витрачати час на пошуки згаданих раніше пунктів меню пристрою, ви можете просто відкрити вкладку введення номера і набрати там наступний код: *2767*3855#.

Установки апарату будуть негайно скинуті до встановлених виробником. Ніяких підтверджень з боку користувача не знадобиться, тому перед введенням коду добре подумайте.

Що робити, якщо пристрій не включається?

При появі такої серйозної проблеми доведеться піти дещо іншим шляхом. Затисніть одночасно кнопку зменшення гучності « “додому” і клавішу включення пристрою. Утримуйте кнопки затиснутими, поки не активується режим під назвою»recovery mode”.

У меню, що з’явилося вам необхідно перейти в розділ “wipe” (відповідає за повне скидання налаштувань користувача) і підтвердити свій вибір. Для підтвердження натисніть клавішу “додому”.

Ще раз хочу нагадати, що дані користувача в ході такої процедури видаляються. Тому по можливості обов’язково зробіть резервну копію цінної інформації.