Ви вирішили спробувати нову операційну систему, змінили свій смартфон під управлінням андроїд ос на iphone? не хочете втрачати весь контент, накопичений за довгий час користування іншим гаджетом? сьогодні ви дізнаєтеся, як перенести дані з андроїда на айфон найбільш легким і комфортним способом.

Перенесення даних з андроїд на iphone

Зрозуміло, можна скористатися стандартними засобами, скопіювавши всі фотографії, відеофайли, документи та інші дані спочатку на комп’ютер, а потім завантажити їх за допомогою itunes на «яблучний» девайс, але це відніме досить велику кількість часу. І, якщо чесно, не зовсім зручно. Особливо в тому випадку, якщо ви не є досвідченим власником пк або і зовсім не маєте його в своєму розпорядженні. На щастя, apple подбали про все:move to ios-прекрасне рішення всіх наших проблем!

Однак, ми не дарма написали окрему статтю про те,як перенести контакти з айфона на андроїд – якщо дані краще переміщати за допомогою, зазначеної вище утиліти, то для контактів – способами, описаними в іншій статті.

Перед початком процедури зверніть увагу на те, щоб пристрої були підключені до однієї і тієї ж точки wi-fi, і на них були вимкнені всі додатки, які хоч якось можуть задіяти інтернет. Якщо все в порядку, можемо приступати:

 1. у вас новий, ще не активований iphone? тоді йдемо далі і при початковому налаштуванні вам слід відкрити екран «програми і дані», де необхідно тапнуть по пункту, зазначеному на скріншоті;• у разі, якщо ви або хто-небудь інший раніше використовували цей девайс, доведеться провести відкат налаштувань до «покупного» стану. Зробити це можна наступним чином: • зайдіть в меню «налаштування»; • перейдіть в «основні»; • виберіть там пункт «стерти контент і налаштування»; • підтвердіть наміри, тапнув по кнопці «стерти iphone»;• поверніться до пункту під номером 1 і виконайте його.
 2. запустіть його;
 3. натисніть на кнопку “продовжити»;
 4. прийміть умови, тапнув по” приймаю»;
 5. на екрані вашого айфона повинен з’явитися код, якщо ви правильно виконали перший пункт;
 6. введіть його в додатку “move to ios»;
 7. натисніть на андроїд-смартфоні кнопку “далі”, підтвердивши перенесення;
 8. дочекайтеся, поки він буде завершений. Заборонено перемикатися на інші програми;
 9. через деякий час подібне буде відбуватися і на айфоне;
 10. як тільки ви побачите напис «перенесення завершено», слід почати початкову настройку свого гаджета;
 11. просто дотримуйтесь інструкції на екрані iphone і по завершенню настройки ви побачите, що всі дані були успішно скопійовані на ваш новенький смартфон під управлінням ios.

Як бачите, абсолютно нічого складного тут немає. Головне дотримуватися простих рекомендацій, написані в нашій статті і виконувати крок за кроком всі описані дії і тоді питання про те, як перенести дані з android на iphone сам себе вичерпає.