налаштування планшета – відповідальний, важливий і цікавий захід, особливо для користувачів, що займаються цим вперше. Після ознайомлення з нижчевикладеною інформацією, воно також стане простим і зрозумілим. Перша і основна настройка планшетних комп’ютерів, що працюють під управлінням ios і android, практично не має відмінностей: все починається з включення, вибору мови, вказівки touch id / даних для авторизації в сервісах google, налаштування підключення до інтернету і т. Д.

У випадку ж з windows-гаджетами ситуація дещо іншим чином: компанія microsoft зважаючи якихось міркувань розцінює планшет як той же ноутбук, тільки без клавіатури і з сенсорним екраном, тому планшетний комп’ютер під управлінням цієї операційної системи зазвичай відразу готовий до використання і в особливій настройці, за винятком вказівки деяких призначених для користувача даних, не потребує.

Як приклад пропонується розглянути порядок первинної настройки планшета, що працює під управлінням операційної системи андроїд.

Інструкція з налаштування андроїд планшета

Увімкніть планшет, натиснувши відповідну кнопку на корпусі. Зазвичай акумулятори мають деякий заряд, тому пристрій повинен включитися. В іншому випадку спочатку підключіть зарядний пристрій. Планшет привітає вас і запропонує вибрати мову.

Наступний етап – прив’язка облікового запису google. При бажанні можна зробити це пізніше, але краще не відкладати, щоб не втрачати час в майбутньому. Прив’язка дозволить без обмежень користуватися магазином додатків та іншими корисними функціями.

система пропонує 2 варіанти відповіді: • вибираємо «так», якщо у нас вже є аккаунт google, і вводимо в представлену форму відповідні дані;• вибираємо «ні», якщо аккаунт відсутній, і реєструємо пошту, слідуючи представленим системою підказкам.

Після авторизації android задасть кілька питань. Перш за все, підтверджуємо свою згоду щодо процедури резервного копіювання – це буде гарантією збереження наших призначених для користувача даних і дасть можливість безперешкодно відновити їх у разі втрати.також нам буде запропоновано вказати свої прізвище та ім’я. Введена інформація буде задіяна системою, наприклад, при складанні підпису до електронних листів.

важлива примітка! порядок налаштування і зовнішній вигляд компонентів можуть трохи змінюватися в залежності від версії операційної системи і лаунчер конкретного виробника, але базові принципи залишаються незмінними.для настройки wi-fi підключення відкриваємо відповідний розділ меню.

У тому ж розділі налаштування можна задати необхідні параметри інших системних функцій, наприклад, змінити час і дату і т.п.

Для завантаження необхідних ігор і додатків відкриваємо play market. Порядок взаємодії з магазином додатків продемонстрований на наступному скріншоті.

У випадку з планшетами на ios і windows порядок дій залишається аналогічним. Змінюються хіба що назви маркетів: app store для “яблучних” планшетів і магазин для планшетів під управлінням windows.

Тепер ви знаєте, як виконати основну настройку планшета на android після першого включення, дрібні персональні налаштування – за вами.