Смартфони та планшети на базі операційної системи від google день у день стають все більш популярними. Їх купує все більше число людей. Однак, якщо ви вперше зіткнулися з даною ос, буде складно зорієнтуватися – знадобиться деякий час на вивчення основного функціоналу

Вашого свіженького гаджета. Скажемо більше, ту ж мелодію на дзвінок поставити досить складно, якщо ви звикли до пристроїв від apple або microsoft. Але це не привід відмовлятися від використання даної системи, це привід розібратися в її функціоналі, який в порівнянні з windows phone і ios є просто безмежним.

Сьогодні ми хочемо розповісти вам про те, як поставити на android мелодію на дзвінок декількома способами. Нічого складного і надприродного в цьому немає, просто потрібно якийсь час щоб звикнути до особливостей системи.

Як поставити мелодію на дзвінок андроїд

Перше, що спадає на думку, коли до нас звертаються користувачі з подібними питаннями – музичний програвач. Так-так, саме з його допомогою ви зможете встановити оригінальний рінгтон на одну людину або відразу на всі контакти.

В даному випадку у нас на смартфоні встановлена практично стокова версія ос – від cyanogenmod, програвач самий звичайний з мінімальним функціоналом, подібні встановлюють всі виробники: від китайських xiaomi і meizu до корейських samsung і lg. Тому на всіх гаджетах потрібно буде виконати приблизно однакові дії, але все ж дрібні відмінності можуть бути, саме тому ми вирішили запропонувати кілька варіантів.

Змінюємо мелодію за допомогою вбудованого програвача – в нашому випадку це apollo:1. Відкриваємо сам музичний плеєр, переходимо до списку треків. Якщо пісень поки немає-попередньо скачайте хоча б одну з інтернету або поновіть плейлист смартфона за допомогою комп’ютера, щоб не витрачати дорогоцінний інтернет-трафік;

2. Виберіть зі списку той трек, який ви б хотіли встановити в якості мелодії дзвінка. Затисніть на ньому палець, щоб викликати спливаюче меню;

3. В меню тапніте по пункту з написом “використовувати як рінгтон”. Вона в залежності від програвача, версії операційної системи і оболонки гаджета може відрізнятися;

4. Як бачите, з’явилося повідомлення, згідно з яким трек встановлений в якості мелодії на вхідний дзвінок. Можете попросити знайомого набрати вас, щоб в цьому упевнитися.

Змінюємо мелодію через вбудований провідник

Практично в кожному гаджеті на android є провідник (найчастіше це додаток називається “файли”), якщо у вас його немає – можете завантажити з google play, наприклад, “x-plore” або “es провідник”.

1. Заходимо в провідник, знаходимо у внутрішній пам’яті або на карті microsd папку з музикою;

2. Також утримуємо палець на одному з треків до появи контекстного меню;

3. Як ви бачите, в нашому випадку немає пункту “встановити мелодію на дзвінок”, однак, слід тапнуть по три крапки (кнопка “ще”), як він з’явиться. Натискаємо на напис і трек встановлений!

Ставимо мелодію на дзвінок за допомогою aimp

Aimp – один з найбільш зручних і популярних сторонніх плеєрів на android, перекочував з windows. Процес установки треку також простий, як і в першому випадку:

Заходимо в програвач, вибираємо пісню;

Затискаємо палець на ній до появи меню;

Тапа по пункту “встановити мелодією дзвінка”.