Сьогодні стало відомо, що БУКА видасть гру WRC FIA World Rally Championship 4 в Росії. Симулятор з’явиться на полицях магазинів вже в кінці цього року для платформи PC, PS3 і звичайно Xbox 360.

WRC 4 представляє собою гра-симулятор ралі – гонки, яка надає гравцям можливість взяти участь в заїздах на модифікованих автомобілях на закритих і відкритих трасах. Розробники обіцяють даною грою вивести симулятори ралі на новий рівень. У грі будуть представлені ліцензовані автомобілі WRC цього року.

Автори постаралися домогтися максимального рівня реалізму за рахунок покращеної фізики і керованості автомобіля. Крім того реалізована неперевершена деталізація всіх трас — каміння, трава, дерева, глядачі. Плюс нові екшн-кат-сцени і виправлена камера. Автомобілі абсолютно такі ж, якими ми могли їх бачити на реальних ралійних перегонах! Також додають реалістичності анімована зона сервісу та різні стилі освітлення! Ці чудові нововведення обіцяють вас витягне з домашнього зручного крісла і посадити в крісло водія, направивши автомобіль прямо в сльота і бруд ралійної траси.

У цій грі присутнє режим кар’єри, в якому можна почати з самих низів і досягти успіхів, врешті-решт отримати титул чемпіона. На жаль, не відомо, чи буде World Rally Championship 4 мати російську локалізацію. Ще гра заявлена для платформ PlayStation і Vita, однак видаватися буде, судячи з усього кимось іншим.

Ну а зараз рекомендуємо подивитися геймплейний ролик, щоб мати уявлення, що ж нас очікує любителів цього екстремального виду спорту вже менше ніж через місяць. На відео ми бачимо німецький етап ралі в якому демонструються можливості движка.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Геймплейний ролик Forza Motorsport 5
Геймплейні скріншоти Nether