Популярність нових форматів роботи і зростання числа розподілених команд викликали попит на сучасні рішення для взаємодії на відстані. І якщо в 2020 році компанії переходили на віддалений і гібридний формати в майже екстремальних умовах, то зараз у них є час налагодити процеси і вибрати пристрої для створення комфортного середовища для всіх співробітників.

Такі рішення представлені в лінійці продукції smart office, які можна знайти в офіційному магазині lenovo. Smart office-пристрої для безпечної спільної роботи, організації відеоконференцій і онлайн-переговорів.

Виберіть пристрої для вирішення найрізноманітніших завдань вашої компанії

У лінійці lenovo представлені як окремі пристрої, так і готові комплекти, за допомогою яких компанія може підвищити ефективність роботи співробітників і зробити її комфортнішою.

  • thinksmart view для zoom . За допомогою цього пристрою можна налагодити комфортну спільну роботу з дому, а також обмін документами та онлайн-переговори. Іт-фахівці можуть адмініструвати thinksmart view віддалено.
  • звукова панель thinksmart . Корпоративна аудіосистема незамінна під час відеоконференцій в переговорних кімнатах. Висока якість і гучність звуку створюють враження, що всі учасники конференції знаходяться в одному приміщенні.

  • камера thinksmart . З її допомогою можна записувати ширококутне відео, що зручно під час онлайн-конференцій. Також камера вміє підраховувати кількість людей в приміщенні і розпізнавати інтерактивну дошку, щоб сфокусуватися на ній.
  • thinksmart view hub . Дисплей для спільної роботи з підтримкою microsoft teams room. Він спрощує проведення зустрічей за допомогою цієї платформи, а запустити конференцію можна одним дотиком.

  • консоль thinksmart manager . Консоль дозволяє іт-фахівцям управляти пристроями thinksmart і забезпечувати безпеку віддаленої роботи. Також пристрій допомагає адмініструвати і контролювати роботу гаджетів з лінійки smart manager і збирати статистику.

Пристрої з цієї лінійки можна придбати як окремо, так і у вигляді готового рішення для різних завдань. Наприклад, thinksmart core full room kit дозволяє обладнати конференц-зали та кімнати для переговорів «під ключ». Якщо офіс вже обладнаний рішеннями на базі аудіо – та відеотехнологій, можна вибрати модульний комплект thinksmart core + thinksmart controller kit . Комплект google meet series one room kit допомагає організувати онлайн-переговори з використанням сервісу google meet.

Сильні сторони рішень lenovo

Компанія lenovo — відомий виробник якісних технологічних продуктів і рішень. Продуманість та інноваційність пристроїв дозволяє бізнесу бути на крок попереду конкурентів, підвищувати ефективність і досягати амбітних цілей.

Велика частина пристроїв виробляється на власних підприємствах lenovo, що дозволяє контролювати якість і поставку продукції. Компанія присутня на 180 ринках. Завдяки розвиненій дилерській мережі її техніку можна придбати практично в будь-якій точці світу. У росії відкрита мережа офіційних бутиків, які доставляють пристрої lenovo, надають гарантію і сервісні послуги.

Крім пристроїв для спільної віддаленої роботи компанія lenovo пропонує і інші ультрасучасні і високотехнологічні рішення для різних сфер життя: смартфони, настільні пк, ноутбуки і дата-центри.

Користувачі цінують чуйну клієнтську підтримку і високий рівень обслуговування.