Фанати з нетерпінням чекають виходу серіалу » книга боби фетта “, реліз якого запланований на грудень цього року. Але це не означає, що всі забули про продовження “мандалорца ” – проект, який фактично почав розвиток всесвіту на малих екранах.

В даний час йде підготовка до зйомок третього сезону, і багатьом цікаво, як поживає дін джарін, поки грогу тренується з люком скайуокером. Хоча відомо « що » мандалорец ” та інші спін-оффи за підсумком приведуть до якоїсь масштабної події, не зовсім ясно, яке оповідання нас чекає на початку. Однак деякі нові чутки вказують на те, що флагманський серіал може змінити свою назву вже скоро.

Головний редактор cinelinx джордан мейсон повідомив у своєму twitter-акаунті, що « мандалорец » може отримати нову назву після 4-го сезону, щоб краще відобразити розвивається історія, яка, по всій видимості, буде тісно пов’язана з іншими шоу, про що повідомлялося раніше. Швидше за все, мова йде про сольному серіалі про асоку тано і « книзі боби фетта ».

Якщо говорити більш конкретно, мейсон заявив, що кінцівка запланованого 4-го сезону переросте в «новий» проект, який продовжить історію, але під іншою назвою. Він навіть припустив, що » мандалор ” є можливою назвою.

На даний момент третій сезон “мандалорца ” ще не має офіційну дату релізу, але всі ознаки вказують на те, що він вийде наступної осені. У свою чергу, спін-офф серіалу під назвою “книга боби фетта ” вийде в грудні цього року, але точна дата релізу все ще залишається невідомою.