Скайп-це прекрасна програма, що дозволяє спілкуватися з користувачами, що знаходяться в будь-якому куточку земної кулі. Все б добре, але настирлива реклама від microsoft не дає спокою багатьом користувачам. При бажанні показ рекламних оголошень можна відключити. Існують прості і більш складні радикальні методи, що дозволяють це зробити. Ознайомтеся з особливостями доступних способів, зробіть все за інструкцією, і ви позбудетеся від показу непотрібних банерів.

Відключення реклами через налаштування програми

Спочатку можете спробувати відключити показ рекламних матеріалів безпосередньо в налаштуваннях програми.

Для цього перейдіть по вкладці інструменти/налаштування. У лівій колонці ви знайдете розділ “безпека”. Відкрийте його і перейдіть по вкладці «налаштування безпеки». Тут вам потрібно зняти галочку з виділеного пункту і зберегти зміни.

На практиці така настройка практично ні на що не впливає, але все одно спробуйте. Якщо не допоможе, використовуйте наступні способи.

Відключення реклами за допомогою браузера ie

Показ реклами в скайпі можна спробувати відключити шляхом зміни налаштувань «коробкового» браузера від компанії майкрософт.

Користувачам xp і 7 відразу доступна можливість доступу до налаштувань програми. При використанні більш свіжих модифікацій ос, спочатку доведеться встановити версію інтернет-браузера для робочого столу в разі її відсутності. У спочатку встановленому браузері доступу до розширених налаштувань немає.

Відкрийте браузер, знайдіть вгорі праворуч кнопку “сервіс«, перейдіть в»властивості браузера”. Потім відкрийте безпеку / небезпечні сайти / сайти.

Додайте в чорний список адреси, наведені на наступному скріншоті:

Натисніть “закрити»і “ок”.

Увімкніть скайп і перевірте, чи відключився показ рекламних банерів. Якщо позитивних змін не відбулося, використовуйте наступний метод.

Редагування файлу hosts

Для реалізації цього способу вам доведеться відредагувати системний файл hosts, стандартно зберігається в windowssystem32driversetc.

Для редагування можете використовувати стандартний блокнот або інший текстовий редактор на вибір. Перш ніж редагувати файл, скопіюйте його в будь-яку іншу папку, внесіть необхідні зміни, збережіть і поверніть назад.