Ігрове крісло hiper hgs-114 оцінять не тільки геймери. На ньому однаково зручно буде проводити час як граючи в “стрілялки”, стратегії і гонки, так і за навчанням, роботою або переглядом кіно. Крісло вражає вже своїм зовнішнім виглядом: поєднання енергійного червоного і стильного чорного моментально налаштовує на потрібний лад.

Покрило крісло оббивкою з екошкіри, а металева рама каркаса виконана з труб збільшеного перетину 1,65 мм. Збільшили конструктори і металеву базу, щоб надати кріслу ще більше стійкості. Діаметр бази склав 365 мм.таким чином, на ньому сміливо можна грати в активні ігри — крісло все витримає.

Функціональність крісла не залишає місця для компромісів. Так, 4d-підлокітники дуже зручні в щоденному, навіть самому інтенсивному використанні. Крім цього, крісло оснащене механізмом гойдання і здатне робити повний оборот навколо своєї осі. В якості механізму підйому використовується газовий ліфт 4 класу.

До зручності користувача конструктори hiper також підійшли надзвичайно відповідально. Крісло здатне витримати вагу до 150 кг, зручна висока спинка оснащена двома подушками — шийної і поперекової. До речі, спинка здатна відкидатися на 180°, фактично приймаючи горизонтальне положення.

Крісло hiper hgs-114 супроводжується гарантією на 12 місяців. Ціна пристрою – 18 990 руб.