Компанія microsoft оголосила дату проведення наступного заходу, присвяченого пристроям surface. Згідно з розісланими запрошеннями, воно відбудеться 22 вересня. У листі зазначено, що корпорація розповість про «пристроях і windows 11», так що можна очікувати анонсу як нових комп’ютерів surface, так і подробиць про майбутню ос.

Джерело: microsoft

Останнім часом в мережі з’явилося досить багато чуток про складний смартфон surface duo, анонс якого цілком може відбутися через три тижні. Знімки і технічні характеристики пристрою витекли в змі ще в липні. Імовірно, смартфон отримає процесор qualcomm snapdragon 888, підтримку 5g і модуль nfc для безконтактної оплати. Також великі зміни зазнає модуль камер: тепер він поєднує три камери-стандартну, з телеоб’єктивом і з ширококутною оптикою.

Крім цього, журналісти обговорюють можливу презентацію нового ноутбука серії surface. Технічних характеристик поки немає, але, за чутками, новинка буде сильно відрізнятися від попередників і отримає 14-дюймовий дисплей.

Також microsoft разом з анонсом заходу опублікувала тизер із зображенням планшета surface pro. Ймовірно компанія анонсує нові пристрої серії або розповість про якісь особливості планшета при роботі на windows 11.