Якщо великі змі публікують непідтверджену інформацію про серію battlefield, швидше за все, її надав журналіст том хендерсон. Цього разу авторитетний інсайдер назвав дату початку бета-тестування battlefield 2042. У твіттері він додав, що розіграє десять копій шутера, якщо це виявиться неправдою.

За даними хендерсона, бета нової battlefield почнеться 22 вересня. Інсайдер зазначив, що в цей день, швидше за все, відкриється ранній доступ до гри, оскільки тоді ж спаде ембарго для змі. Всі бажаючі зможуть випробувати шутер 24 вересня. Якщо вважаєте, що це брехня і провокація — можете взяти участь в імпровізованому розіграші.

Нагадаємо, повноцінний реліз battlefield 2042 відбудеться 22 жовтня. На цей раз студія dice вирішила відмовитися від сюжетної кампанії на користь нових режимів — конструктора portal для створення сесій з картами і спорядженням з минулих частин серії, а також hazard zone з геймплеєм в стилі escape from tarkov. Тим часом в мережі вже з’явилася реклама читів для майбутнього шутера.