Студія one more level вже готує сиквел ghostrunner, проте оригінальний екшен як і раніше отримує оновлення і dlc. На цей раз в гру абсолютно безкоштовно додали два нових режими-один для новачків, другий для більш досвідчених кіберниндзя. А за додаткову плату можна розширити колекцію унікальними неоновими скінами.

По-перше, оновлення ввело в гру assist mode, який дозволяє пройти бойовик зі спрощеними правилами. Користувач може отримати додаткове життя, прискорити перезарядку здібностей і уповільнити те, що відбувається в цілому. Кожна з цих опцій включається окремо, так що не обов’язково застосовувати весь комплект відразу.

По-друге, ghostrunner отримала абсолютно нових режим wave mode. У ньому геймерам належить битися з хвилями супротивників — типи і позиції ворогів кожен раз генеруються випадково. Після кожного бою можна придбати одне з трьох запропонованих поліпшень. За повне проходження 20 раундів покладено особливий меч.

Разом з безкоштовним оновленням в цифрових магазинах з’явилося dlc під назвою neon pack. Доповнення ціною в 179 рублів (без урахування діючої знижки) додасть в гру чотири нових комплекти меча і рукавичок.

Нагадаємо, реліз ghostrunner відбувся в жовтні 2020 року на pc, playstation 4, xbox one і nintendo switch. Наприкінці вересня очікується вихід спеціального видання для playstation 5 і xbox series x/s, а дата випуску сиквела поки невідома.