Є ще одна хороша новина для любителів шутерів. Компанія Electronic Arts заявила, що вже через кілька днів гравці зможуть запустити на своїх комп’ютерах демо-версію бойовика Fuse, над яким зараз ведеться робота.

Даний проект розробляється студією Insomniac Games під патронажем американського видавництва. Fuse для цієї студії є першою грою, створюваної без підтримки Sony, і одночасно для декількох систем.

Згідно з офіційними даними в демонстраційну версію гри увійде епізод взятий з середини сюжетної лінії. EA дала досить просте пояснення цьому: до середини сюжетної лінії персонажі вже досить добре прокачані, тому геймери зможуть повноцінно випробувати гру.

Однією з особливостей Fuse є те, що кожен член загону Overstrike 9 володіє деякими здібностями притаманними лише йому одному. Приміром Ва Даверо може на якийсь час стає невидимою, що дозволяє їй проходити повз ворогів незамеченой, і встановлювати маленькі чорні діри.

Демо-версія Fuse буде включати в себе два режими гри, і всі вони будуть корпоративними. Перший – це класичний спліт-скрін на дві персони, а другий – це гра через інтернет для чотирьох чоловік.


Запис опублікована в Новини з мітками Fuse. Читати запис.

Навігація записів

Відбувся анонс Call of Duty: Ghost
З’явилася дата виходу продовження Plants vs. Zombies 2