У мене не було великого досвіду в онлайн іграх, в моєму скромному послужному списку півроку Lineage 2, тиждень World of Warcraft. Останнім часом грав у зубодробильний онлайн екшен Exteel, але після установки Windows 7 гра відмовилася працювати, а розробники і не думають щось лагодити. Тому довелося шукати іншу онлайн забаву.

Про нові Алоди я чув давно, навіть бачив передачу по телевізору. Гра зараз знаходиться у відкритому бета-тестуванні, і її двері відкриті всім бажаючим. Чому б не спробувати? Скачав клієнт, вибрав на якому з 7 серверів грати, створив персонажа — і ось ти в світі Аллодов.

Тут існує дві протиборчі фракції: Імперія і Ліга. Більшість гравців вибирає Імперію, та й мені вони більше імпонує. Пройшовши не дуже довгий навчання, ви опинитеся в славному місті Незебграде. Тут все буде нагадувати про СРСР. Статуї вождя світового пролетаріату та інша радянська символіка, діжки з квасом, що стоять на вулиці, архітектура будівель, квартири з килимами на стінах. Для того, щоб поповнити життя, потрібно з’їсти «Гречану кашу з м’ясом» або «Макарони по-флотськи» і ніяких Макдональдсів.

Квести у Тільки Online досить стандартні: сообрать 10 штук пляшок, вбити 12 термітів, поговорить з людиною в іншому кінці міста і т. д. Але іноді зустрічаються такі цікаві, як, приміром, подоїти кобил або пробратися в лігво ворога і встановити там шпигунські жучки. Також радує, що часто зустрічаються квести, які самостійно виконати не вийде, тому гравцям необхідно знайомитися і збиратися в групи. А гравці в основній своїй масі доброзичливі і завжди допоможуть як мінімум радою.

А в ув’язненні, пара корисних порад для новачків:

  • Не здумайте стрибати в астрал!
  • Нікого не слухайте, пейті шмурдяк!
  • Не пийте відбілювач, він погано вплине на ваше зір!


Запис опублікована в Огляди з мітками Тільки Online. Читати запис.

Навігація записів

Civilization 5 вийде восени
Тепер Peggle Nights можна скачати безкоштовно