Представники Ubisoft розповіли кок з’явився проект Watch Dogs. Як з’ясувалося, найбільш очікуваний і найбільш технологічний бойовик останнього часу виріс з проекту серії Driver, який був закритим. Такою інформацією поділився Лорен Діток, керівник американського підрозділу компанії Ubisoft.

За його словами Watch Dogs замислювався як абсолютно інша гра. Команда працювала спочатку над движком, який призначався спочатку для гоночного проекту. Тоді компанія мала ліцензію Driver. Протягом року розробки працювали над проектом, однак його якістю компанія була незадоволена і прийняла рішення розпочати роботу заново. Звичайно ж, при сздании нової гри була перинята частина готових гоночних технологій. Проте, не можна говорити, що Driver був перетворений в Watch Dogs. Розробники лише запозичили деякі елементи.

Нагадаємо, що гра Watch Dogs буде мати відкритий ігровий світ, дії будуть розвиватися в альтернативній версії Чикаго. А головним її героєм буде хакер, здатний отримувати доступ до всіх електронних систем, які контролюють місто.

Реліз гри намічений на другий квартал наступного року. Гра повинна вийти як для персонального комп’ютера, так і для різних типів консолі.


Запис опублікована в Новини з мітками Watch Dogs. Читати запис.

Навігація записів

Відома дата виходу DLC до Diablo 3
Трейлер Sniper Elite 3