Днями був представлений перший сесійний шутер, що володіє механікою двомірних аркад, розроблений студією Kraken Games, молодої московської компанією розробляє ігор.

Першим серйозним проектом студії є гра Warside, про яку розробники розповідали на презентації, яка нещодавно проходила. Унікальність гри полягає в тому, що з одного боку вона являє собою звичайний сесійної шутер, з традиційною прокачуванням, добуванням різного зброї і обмундирування, розподілом навичок та ін. Але з іншого боку, це все виглядає як класична 2D аркада, і має видом збоку.

По правді кажучи, поєднання досить незвичайне. Але це і є родзинка гри, яка побудована на контрасті. У Warside також є кооперативні місії, присутні битви з босами, а також іншої PVE контент. Є в грі глобальна космічна карта, яку займають три фракції. Головний герой може приєднатися до будь-якої з цих фракцій. Крім цього в грі є класи, від їх вибору залежить спосіб пересування гравців.

Нам залишається тільки побажати цій компанії успіхів. Тестування гри почалося ще з 25-го жовтня, тому випробувати її можна вже зараз.


Запис опублікована в Новини з мітками Kraken Games, Warside. Читати запис.

Навігація записів

White Heaven вийде на початку наступного року
PlayStation 4 подорожчає