Сьогодні в ігровому світі відбулася велика подія, реліз чергової серії однією з найбільш продаваних ігор в світі — Call of Duty: Ghosts. Игракам пропонується ще раз відчути себе в ролі членів спецназу, який бореться з тероризмом. Що ж із себе представляє новий Call of Duty, читайте нижче.

На цей раз створенням Call of Duty займалася Infinity Ward, яка підготувала такі сюрпризи, як знищення Америки ударом з космосу, що падають хмарочоси, і службова вівчарка. Складно сказати, чи вистачить цього, щоб гра стала одним з кращих шутерів?

Вибухом штатів, до речі, зайнялася не Азія, а Федерація Латиноамериканських Держав. Вони атакували космічну станцію, яка має на борту руйнівну зброю «Один». Це епізод один з найцікавіших – перестрілки в космосі, повітряні тіла ворогів у вузьких коридорах і величні панорами. Але на жаль, незабаром гра повертає нас на землю, до традиційної «шоу-програмі Modern Warfare 1-2-3», тобто до перебіганням від укриття до укриття, босам-вертольотам та ін. Ghosts відрізняється від попередніх частин лише наявністю вівчарки, яка стала символом гри ще задовго до релізу. Правда, собака з’являється тільки на початку і в кінці гри. Кілька разів надається можливість керувати нею.

Події на землі розгортаються через десять років, після удару з космосу, тому ми спостерігаємо «уламки» цивілізації. «Привиди» — це партизанський загін, який продовжує чинити опір латиноамериканській Федерації.

Що стосується америки, то тут як і раніше творитися веселий гармидер, з середньою тривалістю життя бійця в одну-дві хвилини. Саме з-за цього і варто придбати Call of Duty: Ghosts. А ось сингл плеєр, на жаль, поступається того ж Black Ops.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Bungie розкрила концепцію Destiny
Вихід Sony PlayStation 4 не відміняється