В цій новині ми розповімо про ще один, вельми очікуваному релізі. На цей раз можуть порадіти шанувальники гри BioShock Infinite, так як вийшла перша частина сюжетного доповнення, яке отримало назву Burial at Sea – Episode One.

Нагадаємо, що додаток поверне гравців в місто Захват, який фанати серії знають за попередній частині гри. Природно, всі локації гри виконані на новому движку, тому місто виглядає значно красивіше ніж раніше, до того ж події в ньому розвиваються ще до перевороту, в кінці 1959-го року.

Як ми вже говорили раніше, Burial at Sea буде включати в себе два епізоди. Головним персонажем першої частини, реліз якої відбувся, є Букер Девітт. Цей епізод являє собою відвертий екшн, на відміну від другого, де увага буде прикута до Елізабет.

Перший епізод Burial at Sea доступний у віртуальних магазинах для Xbox 360, PC і PS3. Причому версія для PC продається з російськими субтитрами. Придбати її можна за 249р. Що стосується другого епізоду, то він з’явиться у продажі тільки в наступному році, ймовірно навесні. Точна дата виходу невідома, так як він знаходиться на ранній стадії розробки. Далі пропонуємо ознайомитися з релізних трейлером доповнення.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Вийшло оновлення PayDay 2: Пограбування транспорту
Запуск PlayStation 4 викликав неполадки в PSN