Днями компанією Zenimax була проведена демонстрація гри The Elder Scrolls Online – на яку були запрошені представники зарубіжних ігрових видань.

Найважливіше, що нам вдалося дізнатися з різних джерел, які побували на заході – це те, що в TES Online буде представлено лише чотири іграбельних класу — незмінний Dragonknight, хрестоносець Templar, чаклун Sorcerer і стелс-герой Nightblade.

Зате, як запевняють розробники, всі свої зусилля спрямують на вдосконалення наявних класів і мають намір представити воістину різноманітний асортимент можливостей для кожного.

До речі про можливості – вони в The Elder Scrolls Online будуть залежати не тільки від прокачанности – тобто від кількості вкладених у них очок, але і від усієї екіпіровки героя і його зброї — тобто чарівникові для того, щоб ефективно лікувати союзників, достатньо буде взяти в руки лекарский посох.

До речі, не встояли творці TES Online і перед модним пошестю – у грі навіть можна буде стати вампіром і прокачати представника цього окремого розряду персонажів з унікальними навичками.

Крім усього іншого, варто згадати, що в TES Online персонажів наділять і навиком маскування, але повністю зливатися з тінню зможуть лише ті, хто обзаведеться відповідною екіпіровкою, ну і вивчить необхідні здібності, природно.

Не обійдеться в цієї нової MMORPG без вилазок в стан ворога – для любителів найскладніших поєдинків з непередбачуваним суперником розробники створюють окремі версії локацій і окремі ж завдання. Для любителів групового проходження контенту, творці гри розробляють ряд зон, які можна пройти тільки групі (до чотирьох чоловік).

Звичайно ж, не ободется в TES Online і без гільдій – спочатку їх буде всього дві — Гільдія воїнів і Гільдія магів — але в подальшому планується створення цілого ряду нових гільдій.

Вирішили пограти у футбол на комп’ютері, fifa 13 не запускається? Все просто, заходьте на сайт my-fifa.ru і читайте, як запустити самий популярний футбольний симулятор.


Запис опублікована в Анонс з мітками TES Online, The Elder Scrolls Online. Читати запис.

Навігація записів

У «Відьмака 3» буде багато «дорослого» контенту
Які доповнення будуть у новій Тomb Raider?