Тепер є ще один аргумент, щоб купувати ігри в цифрових магазинах. Користувачі російськомовної версії інтернет-магазину Origin можуть повернути гру без будь-яких труднощів, наприклад, якщо вона чомусь їх не влаштувала. Повернути гру в цьому сервісі навіть простіше, ніж в звичайному магазині здати куплений диск. Для цього треба відвідати сторінку історії замовлень, після чого клікнути по посиланню «Оформити повернення» яка тепер є поруч з недавнім замовленням. Після цього треба заповнити невелику анкету.

Electronic Arts запустила акцію «Гарантія відмінної гри Origin». Вона дозволяє повернути гру від студії Electronic Arts для персонального комп’ютера або для Mac, яка була куплена в цифровому магазині. Повну її вартість можна отримати назад протягом доби з моменту першого запуску, і протягом тижня, з моменту покупки. Якщо був оформлений передзамовлення, то повернути гру і отримати гроші в повному обсязі можна протягом семи ній з моменту дати її релізу.

Така гарантія є відмінною страховка на випадок, якщо придбана комп’ютерна гра з якихось причин не відмовиться запускатися на вашому комп’ютері буде працювати некоректно, наприклад, буде сильно «гальмувати» Адже, від подібного не застрахований жоден користувач комп’ютера. Крім того, куплена гра може просто не сподобатися або просто не сподобається, адже таке теж трапляється.


Запис опублікована в Новини з мітками Origin. Читати запис.

Навігація записів

Запуск PlayStation 4 викликав неполадки в PSN
Fallout 4 анонсують 11 грудня?!