Днями продюсер GTA Леслі Бензис, розповів про кілька головних героїв розробники збиралися упровадити ще в GTA: San Andreas, однак технічні обмеження консолей того часу не дозволили втілити цю ідею в життя.

Працюючи над GTA 5, вони повернулися до цієї ідеї, так як збираються сходу закинути гравця в саму гущу подій. З одним головним героєм такого зробити не вийшло б. Вся справа в тому, що персонажі з Лос-Сантоса, відповідно у них вже є певні зв’язки. Тому не доведеться довго втягуватися в події, як це було у четвертій частині з Ніко.

На цей раз розробники з Rockstar справді хочуть здивувати шанувальників GTA і надати значно більш інтенсивні місії.

Леслі також заявив, що на початку гри доступ до трьох персонажів буде заблокований. Він це пояснює тим, що в іншому випадку гравці швидко втратять інтерес до проходження гри, а почергове знайомство з героями дозволить більш глибоко ознайомитись з їх життям.

Нагадаємо, що вихід гри очікувався ще навесні цього року, проте був відкладений і в даний момент реліз GTA 5 запланований на 17 вересня 2013 року. Однак, якщо у вас немає консолі Xbox 360 або PlayStation 3, то не поспішайте радіти, адже коли відбудеться реліз версії для ПК – поки невідомо і незрозуміло, чи він відбудеться взагалі.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

R. I. P. D.: The Game з’явився у продажу
Компанія Battlefield 4