Слід зазначити, що недавно вийшло доповнення Tyranny Of King Washington є своєрідною першою частиною трилогії, яку нам належить додати до загальної сюжетної лінії гри поступово.

Не дивлячись на те, що перед нами – лише перша частина глобального доповнення, нудьгувати нам не доведеться, оскільки за задумом розробників, батько-засновник Сполучених Штатів Америки Джордж Вашингтон стає злодієм, проголошує себе королем і починає самим безжальним чином усувати суперників.

Індіанці ж, задумали викрасти символ і осередок його влади – скіпетр – піддаються особливим репресій.

І що ж буде робити наш юної Коннор? Природно, він кинеться на підмогу своїм побратимам у святій боротьбі зі злісним узурпатором. Непросто йому доведеться – адже рятувати потрібно буде не однієї людини – а цілі племена.

Велика різноманітність у гру вносять численні міні-ігри, завдяки яким Коннор то стріляє з гармати, той розкидає приманку для сторожових псів, але найбільше нам сподобалося шукати на снігу докази.

У додатку є нова карта – не дивлячись на її скромні розміри, все-таки приємно побродити по новим ділянки світу Коннора.

Коннор у новому доповненні знайшов здатність стає невидимим (за рахунок постійного зменшення здоров’я), навчився викликати примарних волков і віртуозно красти.

Ворогів у Коннора у додатку додалося так, що без невидимості і вовків виконати багато завдань не представляється можливим.


Запис опублікована в Новини з мітками Tyranny Of King Washington. Читати запис.

Навігація записів

Анонс Battlefield 4 може відбутися після 25 березня
В Call of Duty: Black Ops II будуть мікротранзакції