Студія 505 Games надала геймерам трейлер свого чергового проекту – Sniper Elite 3, в ньому продемонстрована гра на PS4. Крім того, автори підтвердили, що події нової частини будуть відбуватися за два роки до Sniper Elite V2. Протагоністу пріквела, Карлу Фаерберну доведеться в Лівії стріляти у нацистів.

Нагадаємо, що Sniper Elite представляє собою серію тактичних шутерів присвячених Другій світовій війні. Проект готується на ПК і приставких PlayStation3 і Xbox360. Гра створюється в тому ж сеттінге, що і V2 і розробляється тієї ж компанією. Не зміниться і головна дійова особа, як ми вже сказали, їм є Карл Фейрберн, американський снайпер.

Останній повноцінний представник серії, тобто Sniper Elite V2, в продае з’явився більше року тому. За цей період, згідно з даними видавництва, разашлось більше мільйона копій гри. Останнім її самостійним доповненням став Sniper Elite: Nazi Zombie Army.

Про Sniper Elite 3, інформації зовсім не багато на даний момент. Тому за новинами про гру слідкуйте на нашому сайті. Ну, а поки ви можете ознайомитися з роликом, який дасть уявлення про майбутню гру.


Запис опублікована в Новини.

Навігація записів

Watch Dogs виріс з проекту Driver
Про досягнення з Dragon Age: Inquisition