На цей раз ми порадуємо любителів стратегій – відбувся анонс масштабного сюжетного доповнення до гри Total War: Rome 2, яка отримала назву — Caesar in Gaul. DLC присвячено завойовницької війні римського імператора Юлія Цезаря проти племен галлів. Тут охоплений проміжок часу з 58-го по 51-ий рр. до н. Також охоплена і менша частина території, ніж у самій ROME II. Однак південне узбережжя Британії та Галію представлені більш детально.

Додаток буде включати в себе фракції, серед яких: свебы (германці), арверны (галли), Рим і нервії (белги). Як вже було сказано вище, ви отримаєте детальну карту Галлії, характерні для цієї місцевості ресурси і поселення. Один зроблений хід буде дорівнювати двом тижням, відповідно це передбачає зміну часів року в грі. Крім того, з важливих змін треба сказати про зміни в ігровій механіці, появі юнітів, яких не було в оригінальній грі, нових історичних битв, а також нових персонажів.

Реліз гри запланований на дванадцяте 12 грудня, заплатити за додаток Total War: Rome 2 — Caesar in Gaul доведеться 14.99 доларів.


Запис опублікована в Анонс.

Навігація записів

Анонсована гра Warhammer 40k: Storm of Vengeance
Розробники Pixel Piracy дозволили завантажити гру безкоштовно