Днями в інтернеті пройшов слух про те, що браузерна гра під назвою Demon Slayer набрала досягла серйозну відмітку в десять мільйонів гравців. У північній Америці гра розповсюджується під назвою Wartunes.

Поширюється Demon Slayer умовно-безкоштовно. На сьогоднішній день гра видана в декількох країнах Північної Америки та Європі. Але найцікавіше, що скоро з грою зможуть познайомляться і російські геймери.

За словами віце-президента компанії Джо Чжоу, він відразу зрозумів, що гра Demon Slayer захоплююча, і здатна зібрати біля себе величезну аудиторію. І правильність цих здогадів підтвердили близько десяти мільйонів осіб. Також він повідомив, що на підході російськомовна версія гри, чому він дуже радий. Він упевнений, що любителі комп’ютерних ігор з Росії по достоїнству оцінять те, що їм запропонує Demon Slayer.

З іншого боку такий успіх гри означає, те, що розробникам доведеться працювати над великою кількістю контенту. Однак вони впевнені, що впораються з поставленим завданням, так як щиро вірять у свою справу.

Захопить гра наших гравців також як європейців і американців – говорити рано, але будемо сподіватися, що нам запропонують дійсно щось вартісне.


Запис опублікована в Новини з мітками Demon Slayer. Читати запис.

Навігація записів

Metro: Last Light виправдав очікування
Dying Light — новий проект від Techland