Сьогодні стало відомо, що Інді-компанія Slightly Mad Studios, що займається масштабним гоночним проектом Project C. A. R. S., відмовилася від випуску гри на Xbox360 і PS3, замість цього гра буде випущена на консолях сучасного покоління, тобто на Xbox One і PS4.

Крім того розробники виявилися вельми зацікавлені в Steam OS, тому на ній також буде випущений продукт. У підсумку Project C. A. R. S. буде випущена для PS4, Steam OC, Xbox One, а також Wii U і РС. Правда реліз гри відбудеться ще зовсім не скоро. У Slightly Mad Studios знову вирішили перенести дату релізу. Спочатку очікувалося надходження в продаж гоночного симулятора на початку наступного року. Тепер же гру слід очікувати восени того ж року.

Нагадаємо, що гра націлена в першу чергу на «хардкорних», однак любителям Forza Motorsport і Gran Turismo вона преложит всілякі помічники управління. Базується Project CARS на движку Madness, що використовувався в Need for Speed Shift, проте розробники його повністю переробили, і па цьому в грі не буде «плавучості», а також ніяких затримок введення. Крім того, гра нову динамічну модель шин — «SETA», це вигідно її від багатьох сучасних автосимуляторів.


Запис опублікована в Новини з мітками Project C. A. R. S.. Читати запис.

Навігація записів

DUST 514 отримав оновлення
Пояснює трейлер Diablo 3: Reaper of Souls