Студія Blizzard надала пояснює трейлер свого доповнення до Diablo 3, яка називається Reaper of Souls. Відеоролик демонструє нові ігрові особливості, а також механізми ігрового режиму і додаткові режими.

Нагадаємо, що Diablo 3: Reaper of Souls являє собою сюжетне доповнення. Після того, як головний бос гри був переможений, всупереч очікуванням, на землі Санктуарію не прийшов мир і спокій. На цей раз дав про себе знати персонаж з минулого – падший ангел мудрості Малтаэль, який таємничо зник після подій другої частини, тепер повернувся, як ангела смерті, у нього в руках чорний камінь душ, який став місцем ув’язнення для Діабло та інші демонів.

Це лише сюжетна сторона, а ось ігрова виявилася ще більш цікавою! В гру було додано новий акт, який має протяжність від лабіринту вулиць Вестмарша аж додо древніх стін фортеці Пандемоний. Також з’явиться новий клас «хрестоносець», який грає роль «танка» і нагадує знайомого багатьом паладина з Diablo 2. Залежно від прокачування він може бути не лише воїном ближнього бою, але і зберігати дистанцію.

Також були змінені навички інших персонажів і добвлено кілька нових навичок для всіх персонажів.


Запис опублікована в Новини з мітками Diablo 3: Reaper of Souls. Читати запис.

Навігація записів

Project C. A. R. S. вийде на консолях останнього покоління
Titan не пов’язаний з Blackthorne